szok

Sugestie i uwagi na temat działalności i funkcjonowania serwisu.

Moderator: Mobil

kajtekkuba

szok

Postautor: kajtekkuba » 19 wrz 2017, 12:56

ludzie chcę Was poinformować o szokującym fakcie, a mianowicie byłem zwolennikiem przesyłania sms- ów w celu pomagania ( symbolicznego ) zwierzakom znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i zdrowotnej ( pobierałem tapety ), niemniej jednak razu pewnego ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem apel o pomoc dla człowieka finalizując sms numerem 74567, byłem w szoku , jak to , o co chodzi , przecież zawsze ten numer finalizował sms dotyczących zwierząt, od tego dnia zaniechałem wysyłania sms - ów , gdyż doszedłem do wniosku że jest to jakieś oszustwo, że nie pomaga się zwierzętom lecz ludziom, a zwierzaki to tylko " płaszczyk ". Nie jestem aż takim wielkim wrogiem ludzi którzy również potrzebują pomocy , ale niestety zwierzaki stawiam na pierwszym miejscu , gdyż zawsze znajdzie się większa ilość ludzi którzy pomogą człowiekowi niż zwierzakom. :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Mobil
Moderator
Kontaktowanie:

Re: szok

Postautor: Mobil » 23 wrz 2017, 11:06

Cóż poziom i skala oszustw na tzw "dobroczynność" jest duża. W naszej działalności spotykamy się ciągle z próbą pozyskania pieniędzy. Oczywiści wszyscy liczą na dobre serca i przecież nie odmawia się chorym na raka dzieciom. A leczenie nowotworów w naszym kraju jest na poziomie światowym. Nic innego nigdzie nie wymyślono. Oczywiście potrzeba pieniędzy na dojazdy, na leki na suplementy diety itp. Ale samo leczenie jest bezpłatne. Nie rozumiem dlaczego darczyńcy dają się ponieść emocjom.
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać - to najlepsza filozofia."
Jan Bosko

Wróć do „Opinie i propozycje tematów”